Odpowiedz 
Aktualizacja 13 kwietnia 2012 :p
13-04-2012, 21:08 12
Aktualizacja 13 kwietnia 2012 :p
komentować :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 22:09 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2012 22:38 23 przez Jaro.)
RE: Aktualizacja 13 kwietnia 2012 :p
"będziemy go poganiać"... już czuję te uderzenia bicza o moje plecy {chłaptsz} :D

Hm, tak sobie myślę, że lepiej by było zamienić te podwójne wpisy gier na liście alfabetycznej, na proste PL zaraz obok oryginalnej wersji gry. Póki co może to i nie ma takiego znaczenia, ale potem, jak tych spolszczeń będzie duuużo więcej, to może mieć to duuuży wpływ na czytelność strony.

Oczyma mojej wyobraźni wygląda to tak: sam tytuł gry jest napisany kolorem czerwonym lub niebieskim, potem kilka stuknięć spacją (piszę "spacją", bo nie pamiętam, jaka funkcja odpowiada jej w htmlu) i napis PL kolorem niebieskim. Kliknięcie na tytuł przenosi nas do recenzji/downloadu oryginału, na samo PL zaś - downloadu wersji łatwiejszej do zrozumienia :P

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 22:36 15
aaaa to już wiem po co gararz kupił sobie bicz :D
Tak poza tym, to ja w dalszym ciągu tęsknię za Twoimi tekstami i mam nadzieję, że pomimo tych tłumaczeń jeszcze coś będziesz pisał :P
13-04-2012, 22:52 41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2012 22:53 55 przez Jaro.)
Kurde, to bicz, a ja usłyszałem - Ricz. I w kontekście mi nie leżało "Gararz kupił Ricz". No to albo Gararz kupił Ricza, albo odwrotnie. A teraz już wszystko jasne.

Co do tekstów - na pewno nie rajcuje mnie to tak jak spolszczenia, ale od czasu do czasu na pewno coś napiszę. Zresztą, Crash już czeka od dawna, a jakoś "słońce świeci mi w twarz, ale nie oświeca umysłu".

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
13-04-2012, 23:05 28
Cieszy kolejna nowość na stronie. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, czemu nie można za jednym razem wrzucić wszystkich, albo chociaż większość znanych tytułów gier na NES-a do działu "Zagraj online".
14-04-2012, 12:23 07
(13-04-2012 22:09 16)Jaro napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.lepiej by było zamienić te podwójne wpisy gier na liście alfabetycznej, na proste PL zaraz obok oryginalnej wersji gry. Póki co może to i nie ma takiego znaczenia, ale potem, jak tych spolszczeń będzie duuużo więcej, to może mieć to duuuży wpływ na czytelność strony.

Oczyma mojej wyobraźni wygląda to tak: sam tytuł gry jest napisany kolorem czerwonym lub niebieskim, potem kilka stuknięć spacją (piszę "spacją", bo nie pamiętam, jaka funkcja odpowiada jej w htmlu) i napis PL

Uprzedzając wrodzony sceptycyzm Evila napiszę, że pomysł jest dobry:P Z tym, że ja to widzę tak, że obok tytułu byłyby dwie flagi - od oryginalnej wersji językowej i polska, klikając na którąś ściągało by się odpowiednią wersję.

[img][/img]
14-04-2012, 12:24 06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2012 12:26 21 przez Evil.)
@Dudek

czemu na początku roku szkolnego nie opanujesz całego materiału, żeby mieć wolny cały semestr? :P

To wymaga czasu, zrobienie tego jednorazowo byłoby zabójcze dla psychiki. Staram się przeplatać sobie różne elementy w kolejnych aktualizacjach, bo męczące jest robienie w kółko tego samego.

@garażu inaczej pisany

pomysł jest dobry i go popieram :P chociaż nie widzę sensu robienia dwóch flag. Po prostu obok Linku z wersją oryginalną mały obrazek z polską flagą i napisik "wersja pl" :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-04-2012, 12:36 49
Tak też może być:P

[img][/img]
Odpowiedz