Odpowiedz 
720
29-07-2012, 14:42 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2013 17:12 13 przez ksysio1. Powód: Nowe informacje)
720
720 - Gra wydana na NES-a w listopadzie 1989 roku przez Mindscape. Jest to typowy symulator jazdy deskorolką (których jest dość mało na tą konsolę). W grze chodzi o to aby jeździć jeździć,zaliczać rampy,zjazdy omijać wrogów (pszczoły samochody), oraz kupować kaski,deski itp. Za zaliczanie ramp zjazdów i tak dalej... otrzymujemy kasę za którą można sobie kupować ulepszenia które wymieniłem na górze. Po zaliczeniu wszystkich wyzwań mamy kolejną klasę która różni się małymi zmianami w wyglądzie ulic. Za wyzwania otrzymujemy również medale (im szybciej coś zrobimy tym większy dostaniemy medal). Muzyka jak na tą grę przystało jest miła dla ucha. Samo robienie tricków na ulicach jest wyczynem ;) Dość ciężko jest zrobić jakiś trick ponieważ nasz skejt prawie zawsze się wywraca. Możemy na ulicy znaleźć też mapę która pokazuje nam gdzie są konkurencie czy na przykład sklepy.

[Obrazek: 720_-_NES_-_Title_Screen.png][Obrazek: 50511%5B2%5D.png][Obrazek: 500full.jpg]
+ Ciekawa muzyka
+ Możliwość wolnej jazdy ;)
+ Rampy na ulicy
:rotfl:

- Wszędzie porozstawiane ? stawy ? zbiorniki z wodą ?
- Ubogie menu
- Prawie niczym się nie różniące klasy !

Ogólna Ocena 7,5 / 10

Download :
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

When injustice becomes law, resistance becomes duty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2013, 17:20 40
RE: 720
Dodam jeszcze że widziałem tylko raz kartridż z tą grą i to najprawdopodobniej samoróbkę ! :(

24-05-2013, 16:10 42
Ja Ciebie ksysiu chyba skądś znam bo ten styl pisania i punktacja gier plusowo-minusowa gdzieś już widziana :) Gry tej nie widziałem nigdy na oczy ale zachęciłeś mnie by poświęcić jej minutkę mojego cennego czasu. Harmonogram zajęć mam napięty ale znajdę chwilkę by zapoznać sie przynajmniej z logiem tytułowym :)

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-05-2013, 17:29 22
A polecam , polecam ! Naprawdę dobra gierka ! ;)

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości