Odpowiedz 
Znalezione 2010 Street fighter (?)
22-09-2013, 19:30 55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2013 20:57 00 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
2010 Street fighter (?)
Taki tytuł był wypisany na naklejce na kartridżu, ale jak juz się przekonałem to nie mógł być oryginalny bo nigdzie taki nie występuje.
Gra, której szukam to jakby zbijak, grało się drużynami po 6 zawodników (3 w polu, 3 dookoła pola przeciwnika), z kompem lub playerem 2. Mistrzostwa liczyły bodajże 8 meczów, każdy w innym kraju, z inną drużyną, ciekawe że nadal wszystkie pamiętam. Można też było grać z kompem z pięcioma zawodnikami "wszyscy na wszystkich". Gra wybitnie dalekowschodnia, same krzaczki zamiast liter. Wybieranie zawodników do drużyny metodą prób i błędów, ale opanowałem w końcu.
Czy może ktoś kojarzy?
Ściągałem z tego forum wszystkie podobnie brzmiące, sportowe, ale nie natrafiłem jeszcze na tą właściwą. To była moja ulubiona gra, bo byłem w nią najlepszy, nikt ze znajomych nigdy mnie nie pokonał. Bd wdzięczny za jakiś trop.
Greg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 19:50 25
RE: 2010 Street fighter (?)
Z pewnością chodzi ci o grę Nekketsu Koukou Dodgeball Bu
22-09-2013, 20:50 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2013 20:57 57 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
RE: 2010 Street fighter (?)
Taaak, to to. Tak myślałem że naklejka na kartridżu miała się nijak do nazwy gry, dzięki Michał.
Jestem w szoku że tak szybko doczekałem odp, na forum Mercedesa w głupiej sprawie trzeba niekiedy czekać kilka dni.
To ja idę młucić :)
Tylko pytanie jeszcze mam, jak teraz w tytule oznaczyć że znalezione, tzn odfajkować? Nie widzę takiej opcji, czy to ADM czyni?

<m-o> Już odfajkowane, takimi sprawami zajmuje się załoga :P
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości