Odpowiedz 
2 gry
30-03-2010, 17:50 41
2 gry
witam poszukuje gierek w pierwszej robiło się rożne rzeczy najpierw się chyba chodziło potem się wdrapywało na budynek, potem się rozbrajało bombę.. druga gierka to składanka miałem ja z moim pierwszym w życiu pegasusie z komunii:D było na niej 20 tytułów takie deskorolka, megit carpet latało sie taka pszczółką, i inne ale ich nie pamietam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2010, 17:52 37
RE: 2 gry
pierwsza to Utimate stuntman, druga - niestety nie wiem :(
30-03-2010, 19:01 31
ta deskorolka to może być Adventure Island. Poszukaj w różnych składankach dostepnych Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. bądź od razu ściągnij Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. i powiedz czy to o to chodziło ;)

Za duża Sygnatura :( - Potak
Jak ją zmniejsze to nic nie będzie widać : P - Pacek
Ale nie będzie rozjeżdżać nam forum! :D- Potak
Ale za to jaki zrobi efekt ; )
30-03-2010, 20:35 18
Pierwsza gra sie zgadza Utimate stuntman własnie ja teraz katuje:D a ta skladanka napewno nie jest to island, bo ta deskorolka była gra cos jak dziadek tonego hawka bo tam sie tylko jezdziło omijało sie psy kanały itd:P
30-03-2010, 20:36 00
Skate or Die, sprawdź obie części
enjoy!
30-03-2010, 23:21 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2010 23:40 01 przez antonio1987ster.)
to tez nie to na tej składance były takie te gry, oraz inne.
Kod:
http://evilnes.110mb.com/gry/6-in-1.zip

:fala: cały dzien poszukiwań i jest szkoda tylko ze nie da sie sciagnac jak ktos by mial namiar na roma to ja prosze :fala: Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości