Odpowiedz 
Znalezione 2 gry
30-03-2010, 14:12 00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2011 10:30 53 przez m-o-07.)
2 gry
Witam . Poszukuje 2 gry . Jedna z nich byl taki samolocik ktorym sie latało w kosmosie . Niszcząc nadlatujące inne statki łapało sie bonusy za ktore mozna było wybierać uzbrojenie lub pole ochraniające , pamietam 2 trase w ktorej sie przelatywało przez małe słońca z których wylatywały ogniste smoki a 3 trasa to były wieksze słońca z których leciały takie pół okrągłe ogniste fale . W drugiej grze której szukam chodziło sie kucharzem po kuchni niestety tylko tyle z tej gry pamietam . Prosze o pomoc ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2010, 14:17 25
RE: 2 gry
druga, to Panic Restaurant pewnie, a pierwsza, to jakiś shoot'em up, może się jakiś spec trafi, który rozpozna, bo takich gier było sporo. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2010, 14:26 22
O właśnie o ta gre mi chodziło . no to teraz czekam na tą pierwsza . co jeszcze moge dodać do tej pierwszej gry to pamietam ze bossami końca tras były ognisty ptak , potem czaszka taka latająca był tez chyba taki mózg .
30-03-2010, 15:22 37
ta pierwsza to chba delta force. wiem o jaka gre chodzi ale mam maly problem z tytulem ;p
30-03-2010, 15:49 31
oj chyba nie tak to sie nazywało zresztą szukałem tego delta Force i nie mogę tego odszukać ... :(
30-03-2010, 16:01 41
hm.. to nie wiem. wydawalo mi sie ze to wlasnie ten tytul.
30-03-2010, 17:41 29
podaj jakieś szczegóły, napisz przynajmniej czy się leciało pionowo (w górę ekranu), czy poziomo :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2010, 17:50 12
odpowiem za kolege bo chyba wiem o co chodzi ;p lecialo sie w prawo. a przynajmniej w wiekszosci plansz :)
30-03-2010, 18:53 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2010 18:56 13 przez wydrwigrosz.)
Juz wiecej sobie przypomniałem . Leciało sie w prawo ale tez mogłeś poziomy obniżać jak i zawyżać ale to na 1/4 ekranu w góre lub w dół. Początek jak sie zaczynał za bardzo nie pamietam tylko tyle ze sie wybierało dwóch graczy lub jeden . Gracz pierwszy miał nie bieski statek drugi mial chyba czerwony. Potem przechodziło sie do grup w której były różne dodatki z uzbrojeniem samolotu . Było można wybrać jedną grupę z 5 . w każdej grupie było chyba po pięć czy sześc uzbrojeń. nie które sie powtarzały np. w każdej grupie pierwsze uzbrojenie to był "speed" a w ostatnim uzbrojeniu była tarcza (wygląd to taka Aura niebieska w okół statku) która sprawiała ze praktycznie nikt nie mogł cie zastrzelić. Były tez bomby rakiety strzały do tyłu jak i klony (Kulki chyba pomarańczowe) które sie ciagneły za toba i strzelały tak samo jak ty. Po zebraniu czterech czy pieciu kreciły się wokół ciebie. Aby kupić te ulepszenia musiałeś zbierać takie promyki które wylatywały z grup przeciwników. Były one w kolorze czerwonym i niebieskim Jedne były jako do ulepszeń a drugie to bomby które niszczyły wszystko co było na ekranie. Zaskoczeniem w grze był dla mnie głos który był w grze . Gdy miałeś już na jakieś ulepszenie i wybrałeś go np. "Speed" można było usłyszeć właśnie głeboki głos "Speed" nie był może czysto wyraźny ale dało sie zrozumieć co mowił , za czasów młodości było to dla mnie szok bo nigdy głosu tak o nie słyszałem w grach na Pegasusach. Jeszcze taka moze mniej znacząca infrormacja to, to że kartridż był ciężki . Nigdy cięższego nie trzymałem w rękach no i był koloru jasno niebieskiego. Obrazka nie pamietam. Zapewne ta gra była w innych kartridżach ale moze sie akurat trafił komuś taki sam jak mi i pamieta tą nazwę. Aha i wydaje mi sie że były chyba inne cześci tej gry na PS2 ale to tylko moje domysły .
30-03-2010, 18:55 03
pierwsza to bodajże drugi gradius :P
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości