Odpowiedz 
Znalezione 2 gry
07-10-2012, 14:42 29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 21:45 29 przez m-o-07.)
2 gry
Witam wszystkich serdecznie, już od dłuższego czasu poszukuję dwóch gier, pierwsza z nich (z tego co sobie przypominam bo grałem w nią ostatnio jakieś 12 lat temu) była o tym, że chodziło się takim ludkiem, oczywiście można było grać w dwie osoby, i zaczynając od dołu planszy szło się do góry zabijając różne stworki które po strzeleniu lub uderzeniu ich stopniowo zamieniały się w kamienie i można było je zepchnąć na dół i zabić przy okazji inne stworki które po wykitowaniu zamieniały się w różne przydatne rzeczy. pamiętam ze na tych planszach był m.in. stworek który co chwile się kręcił jak tornado i wtedy nie można było go zabić .
Druga zaś to jakaś azjatycka gra, w której chodziło się kolesiem i oczywiście rozwalało rożne ludki, można bylo wchodzić do takich jakby sklepów (domków) gdzie można było kupić jakąś broń lub np super szybki buty. Pamiętam że pierwszym bosem była taka jakby fioletowa świnia(??) która skakała po całej planszy i strzelała do nas takimi jakby małymi wirami powietrza a my ją traktowaliśmy nożem. Uparcie wydaje mi się, że ta gra nazywała się Son Son ale to jednak nie to:/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 15:22 23
RE: 2 gry
Pierwsza brzmi jak Snow Bros.

[Obrazek: 7688%5B1%5D.png]
07-10-2012, 15:29 26
No mistrzu Ty mój:) oczywiście że to ta gra:) piękne dzięki:)
11-10-2012, 21:01 36
Już znalazłem:) po długich poszukiwaniach i ściągnięciu wszystkich gier o azjatyckim tytule (a sporo tego było:) ) nareszcie znalazłem to co mnie inetersowało:) gra nosi tytuł Saiyuuki World:) temat do zamknięcia:)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości