Odpowiedz 
Znalezione 2 GRY :)
26-04-2011, 15:29 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2011 20:11 53 przez m-o-07.)
2 GRY :)
Witam
Szukam dwóch gier, jedna to był taki jakby statek kosmiczny. Leciało sie z dołu do góry i statek był chyba taki zółto-niebieski. Leciało sie przez takie różne lasery i prądy :P co jakiś czas był chyba boss, najlepszą bronią były chyba takie jakby kule armatnie, takie czarne duże kule wokół tego statku się kręciły czy coś w tym stylu :)

A druga gra to taka platformówka. Miało się do wyboru chyba 4 gości: mnicha, łucznika, gościa z pistoletem i kogoś jeszcze. I jak spadło się do dziury to się lądowało w takim jakby piekle u takiego grubasa czerwonego :) :P Ogólnie nie wiem o co chodziło w tej grze bo była cała po chińsku i była dosyc trudna tak mi się wydaje :) Może ktoś coś skojarzy :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2011, 18:44 15
RE: 2 GRY :)
te kule armatnie mi się kojarzą z B-wings Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2011, 19:19 09
RE: 2 GRY :)
Dokładnie to ta gierka, tylko że to nie samolot był niebieski tylko plansza :P :D Dzięki wielkie :brawo: Tą drugą ktoś kojarzy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości