Ankieta: Czy Evil to lama bo ukrywa się z tymi grami online?
Boże..Jaka lama z niego!
Ten Evil to lama, nigdy nie widziałem większej.. przysięgam!
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
(18 sierpnia 2010) Aktualizacja Gry online
25-08-2010, 23:13 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2010 23:16 51 przez potak.)
Heart (18 sierpnia 2010) Aktualizacja Gry online
18 sierpnia 2010 Evil po kryjomu dodał gry nikomu nic nie oznajmiając, więc ogłaszam uroczyście iż nowe gry są na stronie!
(A Evila ukarzę tak jak małego szczeniaczka- czyli gazetą po nosku! A FE!)

Lista nowych gier to:
Arkanoid, Bomberman, Field Combat, Battletoads, Double Dragon II - The Revenge, Batman, Captain America and the Avengers, Big Nose The Caveman, Bucky O'Hare, Duck Tales 2, Felix The Cat, Bonk's Adventure , Flinstones - The Rescue of Dino and Hoppy, Eliminator Boat Duel, Excitebike, Crisis Force

By ponaparzać w dobre gry zapraszam tutaj:
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2010, 23:41 24
RE: (18 sierpnia 2010) Aktualizacja Gry online
Dobrze rzeczesz, polać Ci. A Evil coś się uparł żeby z online.gry-pegasus.xaa.pl zrobić taką bardziej partyzancką stronę:P

[img][/img]
25-08-2010, 23:47 36
I to błąd, jako jedyny serwis o tej tematyce mamy wszystko na raz w tym gry online, to po prostu musi być wykrzyczone i rozwieszone na płonących transparentach. Jak nie pogodzi się z głosem ludu to wzniecam rebelię.
25-08-2010, 23:55 57
Strona z grami online w googlach daleko jest, już wspominałem, że potrzebna jest solidna reklama na stronie głównej. A tu nie dość,że reklamy nie ma to jeszcze nawet info aktualizacji zabrakło.

[img][/img]
26-08-2010, 10:20 51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2010 10:21 56 przez Evil.)
Nie powiedziałbym, że w google strona jest daleko, na kluczowe frazy typu gry pegasus online, gry z pegasusa online, gry pegasus w przeglądarce i podobne, jesteśmy w pierwszej dziesiątce, albo tuż za. Jak na tak młodą stronę, to kapitalny wynik i z każdą aktualizacją indeksu google będzie lepiej. Od zawsze mówiłem, że nie mam zamierzam pozycjonować kosztem głównego serwisu i będę się tego trzymał, bo to by było bez sensu.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-08-2010, 15:05 25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2010 15:10 31 przez potak.)
Ja tam nadal jestem aby jakoś lepiej zareklamować z głównej strony, Choćby taki banerek i juz widać odrazu:
[Obrazek: 400x53.gif]
po prostu wchodząc na stronę nie widać tego że mamy dział gry online . rzuca się w oczy tylko napisane czerwoną czcionką : Forum.

A skoro juz mamy prawie wszystkie gry opisane do jakiej gatunku należą, to można by powstawiać w opowiednie:P
np.

Akcja:
Battletoads
Double Dragon II - The Revenge
Batman
Captain America and the Avengers,

Platformówki:
Big Nose The Caveman
Bucky O'Hare
Duck Tales 2
Felix The Cat
Bonk's Adventure
Flinstones - The Rescue of Dino and Hoppy

albo jakieś zakładki porobić z gatunkami, może to i roboty było, ale myślę że o wiele czytelniej by to wyglądało, a na pewno bardziej atrakcyjnie dla gościa który wejdzie
26-08-2010, 18:45 06
Tak, solidna reklama jest niezbędna, bo w przeciwnym razie tworzenie tamtego serwisu będzie bez sensu. Fajnie, że jest coś takiego, czasem pogrywam jak nie jestem w domu, ale gdybym wchodził na główną i widział to od razu, to klikałbym chętniej, a przynajmniej hipotetycznie :D

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odpowiedz