Ankieta: Czy podoba ci się mój filmik?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
100 najlepszych kawałków z NES/Famicom Film
02-12-2012, 20:58 14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2012 21:00 16 przez Kamil532.)
Video 100 najlepszych kawałków z NES/Famicom Film
Właśnie utworzyłem pierwszą część 100 (miejsca 100-91)najlepszych(według mnie) utworów NES/Famicom prosiłbym was o propozycje kolejnych miejsc aby filmik nie był zbyt stronniczy. Z góry dziękuje za pomoc. Proszę też was o udział w ankiecie.
PS Sory jeśli dałem temat do złego działu.
Oto filmik:

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 15:20 55
RE: 100 najlepszych kawałków z NES/Famicom Film
Fajny filmik Proponuje muzyke z gry Skyshak z ekranu tytuowego bo naprawe jest bardzo fajna i wpada w uho.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2012, 15:54 59
Dzięki za odpowiedź, czy mógłbyś mi podać jeszcze kilka fajnych utworów, bo jeden to trochę mało. Z góry dziękuje.
03-12-2012, 15:57 14
w jaki sposób zrobiłeś miejsca 100-91, skoro nie masz w głowie kolejnych utworów? Na jakiej podstawie umieściłeś te, które umieściłeś na takich miejscach, na jakich są?

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
03-12-2012, 16:03 26
Mam wiele utworów(nawet bardzo wiele utworów) z gierek, ale nie chcę przegapić jakiegoś kawałka, którego nie znam więc dlatego potrzebna mi jest pomoc innych.
Miejsca 100-91 to najgorsze z najlepszych utworów, które wtedy posiadałem.
03-12-2012, 16:34 30
super robin hood muzyka z high scores
03-12-2012, 16:36 25
(03-12-2012 16:03 26)Kamil532 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Mam wiele utworów(nawet bardzo wiele utworów) z gierek, ale nie chcę przegapić jakiegoś kawałka
a jak wtedy wpasujesz ten "nieznany" kawałek, skoro niektóre miejsca masz już pozajmowane? :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

03-12-2012, 16:59 23
Jestem przygotowany na taką ewentualność B). Miejsca 100-91 to tylko taka "pokazówka" i tylko ja wybierałem ich kolejność pozostałe 90 miejsc to obiektywne porównanie moich utworów oraz utworów, które wy zaproponujecie, a poza tym jeśli coś pójdzie nie tak to użyje swojej wcześniej przygotowanej listy lub usunę filmik z miejscami 100-91 i utworze kompletnie nową listę z( mam nadzieję) waszą pomocą.
PS Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości
03-12-2012, 17:17 05
tak, rozwiałeś moje wątpliwości i teraz wiem, że to tylko zbieranina kawałków z różnych gier, ułożonych w przypadkową listę. :P

03-12-2012, 19:20 32
Przypadkowa lista?:puknijsię: Układam utwory(chodzi o te 90 pozostałych miejsc) według własnego gustu, oraz na poradach ludzi z innych stronek. Liczyłem na pomoc, ale widze że się przeliczyłem, ale pozostała jeszcze jedna możliwość mianowicie rozpocznę projekt 100 najlepszych utworów z NES/Famicom od nowa z twoją pomocą Stary filmik uznam za nieudaną próbę. Wtedy mogę stworzyć naprawde rzetelną i wiarygodną listę. Co ty na to?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości