Odpowiedz 
100 NES (Nintendo) games in 10 minutes! :)
12-07-2011, 22:43 53
100 NES (Nintendo) games in 10 minutes! :)
Pewnie link wszystkim dobrze znany Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. ;-) - dla mnie nowy, bo niedługo tutaj jestem :) Udało się komuś wszystko odgadnąć?:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2011, 22:50 57
RE: 100 NES (Nintendo) games in 10 minutes! :)
wystarczy kliknąć na "pokaż więcej" i nie trzeba niczego zgadywać :D filmik rzeczywiście był parę razy wałkowany, zwłaszcza w dziale z poszukiwaniami i w sumie, to nie wiem czy do tego działu się nadaje, bo zasadniczo jest on o grach a nie o filmikach :P hmmm i nie wiem też za bardzo nad czym dyskutować w tym wątku :P ktoś miał fajny pomysł i sporo wolnego czasu, bez wątpienia pomógł wielu osobom szukającym gier.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2011, 22:56 03
to usuń - pa :)
14-07-2011, 16:47 12
Zgadza się. Filmik jak setki innych, tylko wyżej na liście wyszukiwania YT bo częściej oglądany. Przenieś albo wyrzuć.
14-07-2011, 16:55 16
Przenoszę do filmów :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości