Odpowiedz 
:)
12-10-2010, 22:33 43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2010 23:14 04 przez potak.)
Big Grin :)
Witam !!! :cze: Na początek chciałem przywitać administratora i innych osób zaangażowanych w rozwój stronki :) Pegasus zawsze był i będzie czymś czego nigdy nie zapomnę. Zawsze uwielbiałem w niego grać,dniami i nocami. Zasmuciłem się jak 4 lata temu gdzieś mi zaginęła konsola (ktoś musiał gdzieś wynieść,na strych albo do piwnicy :) ) Szukałem ale nie znalazłem niestety. Załamałem się że już nigdy nie będę mógł zagrać w moje ulubione gierki. Ale ożywiły się moje nadzieje gdy rok temu dowiedziałem się że można grać w pegasusa na kompie :rotfl: Początkowo zastanawiałem się jak to możliwe,gdy w końcu zobaczyłem że da się grać dzięki tzw emulatorom. Przypomniały mi się stare dobre czasy,chleba i kiełbasy :rotfl: Contra,:P Mario :P i wiele innych moich ulubionych gier.
A na koniec dziękuję bardzo Tobie Evil że jest taki ktoś kto pamięta o pegasusie i nie zapomni...tak jak ja :) Fajna stronka,dużo gier,jest też inna stronka z grami <potak>UPS NIE DAJEMY LINKOW DO INNYCH FOR;)ale tam nie ma takiej ilości gier jak tu,no może tam do każdej gry jest dołączone parę obrazków:rotfl: Ale wolę tą,bo na tamtej znalazłem tylko jedną grę której szukałem,a tutaj już 3 :) Pewnie znajdzie się jeszcze parę które zapomniałem a też były fajne:) Pozdrowionka dla wszystkich fanów pegasusa :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2010, 22:39 42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2010 22:41 26 przez Jaro.)
RE: :)
Witaj, zapoznaj się z dwoma prawami dekalogu:
1. Nie będziesz miał ani chwalił innych stron o pegasusie przed nami.
2. Nie będziesz linkował cudzych stron nadaremno.
Taka przestroga na przyszłość :P ale witam wylewnie :D

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
13-10-2010, 10:43 39
witaj Maciek:)
13-10-2010, 13:54 35
Ale żeś walną przemowę stary, ty chyba powinieneś zostać oficerem rekrutacyjnym :D A tak tradycyjnie to witam na forum :)

13-10-2010, 14:42 35
Ale w końcu ktoś wniósł jakiś uśmiech, a nie tylko rozdziawione w wyrazie agresji szczęki i/lub powaga. Witaj!
13-10-2010, 23:37 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2010 23:42 58 przez maciek20.)
(12-10-2010 22:39 42)Jaro napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Witaj, zapoznaj się z dwoma prawami dekalogu:
1. Nie będziesz miał ani chwalił innych stron o pegasusie przed nami.
2. Nie będziesz linkował cudzych stron nadaremno.
Taka przestroga na przyszłość :P ale witam wylewnie :D

JARO :)
Nie dobrze jest drwić ani kopiować DEKALOGU BOŻEGO :)
Ale będę pamiętał :)
(13-10-2010 13:54 35)hunter napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Ale żeś walną przemowę stary, ty chyba powinieneś zostać oficerem rekrutacyjnym :D A tak tradycyjnie to witam na forum :)

Ale jaka jest,zła,zbyt dziecinna,czy może Ci się podobała ? :) Trza było napisać :rotfl:
14-10-2010, 12:59 54
Fajna przemowa znaczy się miało być :) Żeś się trochę wypisał na przywitanie, zazwyczaj to tu tylko pisze parę zdań :)

17-08-2012, 21:35 17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2012 21:38 15 przez maciek20.)
(14-10-2010 12:59 54)hunter napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Fajna przemowa znaczy się miało być :) Żeś się trochę wypisał na przywitanie, zazwyczaj to tu tylko pisze parę zdań :)

E tam, jakaś wielka to ona nie jest, tak mi się po prostu wymyśliło i tak napisałem ;)
(13-10-2010 14:42 35)Mcin napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Ale w końcu ktoś wniósł jakiś uśmiech, a nie tylko rozdziawione w wyrazie agresji szczęki i/lub powaga. Witaj!

Dzięki M'cin, witam również :)
(13-10-2010 10:43 39)awek napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.witaj Maciek:)

Cześć awek :)
18-08-2012, 09:50 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2012 09:51 08 przez Rantarun.)
Witam cie, emulator to nie to samo co konsole nie ma tego klimatu ale i to dobre witam cie :D

[Obrazek: castlevaniacurseofdarkn.jpg]
Łowca Wampirów Jest Tylko Jeden !!!!!Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
20-08-2012, 18:28 17
Emulator miał klimat, ale przyszli do niego z walizką na kod i mu zamknęli, a on otworzyć nie umie!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości